0850 800 25 20

Sosyal Medyada Biz}

Alan Adı – Hosting Hizmetleri

MAXİBİLİŞİM KALİTESİ

Sorunsuz bir hosting hizmeti için iyi bir altyapı ve uzman bir teknik ekibin gerekli olduğunu biliyoruz. Maxibilişim yeni Cloud sunucu yapısı ile hosting hizmetlerinde %99,9 uptime seviyesine ulaşmıştır. 7/24 destek veren uzman ekibimiz email ve telefon desteği ile çağrılarınıza kısa sürede yanıt vermektedir. Maxibilişim sizin her türlü hosting ihtiyacınıza uygun geniş seçenekler sunar.

DOMAIN HİZMETLERİ » İnternette yerinizi almak istiyorsanız öncelikle size uygun, sizi anlatan bir domain almanız gerekmektedir. Bu isminiz, firmanız, ya da markanız olabilir.

HOSTING HİZMETLERİ » Web sitenizin ihtiyaçları ve e-postalarınızın sayısına göre internet ortamında yer ayrılmalıdır. Standart paketler dışında ayrıca size özel web paketi de oluşturulabilir.

Işık Hızında Hosting

İnternet sitesinin kişi yada kurumlar için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle internet sitelerinin kesintisiz ve hızlı yayın yapabilmesi için en güvenilir ve sorunsuz hosting servisini sağlamaktan mutluyuz.

Yedekleme Sistemi

MaxiBilişim sunucuları disklerde olabilecek arızalara karşı yansımalı raid sistemiyle çalışır. Disklerde olabilecek bir arızada sistem herhangi bir kesintiye uğramadan işlemine devam eder. Ayrıca hosting sunucuları periyodik olarak haftalık yedeklenmektedir. Tüm sistemlerin yedeklendiği özel yedekleme unitesi bulunmaktadır.

WordPress için SSD Hosting

WordPress gibi hazır yazılımlarda yavaşlamanın en büyük nedeni disklerin yavaş olmasından kaynaklanır. Sunucularımızda pro ssd disk kullandığımız için özellikle wordpress siteleri için hızınız katlanacaktır

Yüzlerce Script Desteği

MaxiBilişim sunucuları WordPress, joomla, Mybb, SMF gibi çok kullanılan yüzlerce hazır paket yazılımları desteklemektedir.

 

Web Hosting Paket Özellikleri
 Fujitsu Blade Server Yapısı  Cyberoam Anti Virüs Koruması  Anlık limitsiz trafik
 Windows Server 2012 – IIS8   Türkçe Hosting Kontrol Paneli  Limitsiz FTP erişimi
 ASP.NET 4.5 Desteği  Türkçe Mail Kontrol Paneli  Intel Xeon Sunucular
 ASP ve PHP Desteği  Linux Centos / Cpanel  Yurtiçi çıkış
 Cyberoam Anti Spam Koruması  SMTP ve POP3 Sunucusu  AspEmail – AspUpload
Not: Limitsiz hosting email kotası adil kullanım hakkından dolayı 5 GB ile sınırlıdır.
Ücretsiz MsSQL veritabanı içeren paketlerimizde, veri tabanı boyutu maksimum 15 MB olarak ayarlanmıştır. Ücretsiz sağlanan mysql veri tabanı hizmetleri uzak erişime kapalıdır.