0850 800 25 20

Sosyal Medyada Biz}

Google Yeni Search Console’u Yayınladı!

Google Yeni Search Console’u Yayınladı!
Tanıdık gelen yüzlerin değişmesine alışkınız. Tasarım trendleri ve internet teknolojilerine paralel olarak her şey değişiyor, tabii Google da öyle. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Google yeni bir Search Console için kollarını sıvamış ve beta sürümünü sınırlı sayıdaki kullanıcılara sunmuştu. Yalnızca Google tarafından seçilen Tester kullanıcılara sunulan Google Search Console’un yeni sürümünü artık tüm Webmaster’ların kullanımına hazır. Ya, siz hazır mısınız?

Google yenilenen Search Console’u Beta olarak tüm Webmaster’ların beğenisine sunarak geri dönüşleri toplamak ve Search Console’u en iyi deneyim için yenilemek istiyor. Yenilenen beta sürümde bizleri gelişmiş Arama Performansı menüsü, Dizin Kapsamı, AMP Durumu ve İş İlanı Durum Raporu gibi detaylar bekliyor.

Google’ın kendi Webmaster blogu üzerinden yaptığı açıklamaya göre Beta süreci boyunca Google yenilenen Search Console üzerinde çalışmaya devam edecek, gün ve gün yenilikleri sisteme dahil edecek. Henüz sistemin beta sürecini tamamlamadığını belirten Google, Webmaster’lardan elde edecekleri geri dönüşlerin oldukça önemli olduğuna dikkat çekiyor. Zira Google elde ettiği geri dönütler doğrultusunda sistemin tamamlanacağını söylüyor.

yeni google search console


Eski Search Console
 ise şimdilik rafa kalkmayacak. Google’ın tahminlerine göre yeni Search Console’un tamamlanması 1 yıl kadar sürecek. Bu süreç içerisinde Webmaster’lar hem beta hem klasik Search Console sürümünü kullanabilecekler. Her iki sürüm birbiriyle bağlantılı olarak çalışacağı için istediğimiz zaman istediğimizi kullanma konusunda özgür olacağız.

Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
08 Temmuz 2018
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN